Фільтр паливний Ford Fiesta 1.4I 01-, Blue Print ADM52340. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52340
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52340 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| ST150 150 л.с. | 2005–2008 |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 60 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52340 |
| Кросс-номери | 0 450 905 926, 1 140 129, 109646, 122-11081, 1520112, 152071757995, 1530-2501, 1722260, 21-00458-SX, 26-0423, 30-03-350, 302 128, 30350, 37MZ003, 50014141, 511/2-KF-PCS-MS, 512/2-KF-PCS-MS, 9F0127, A110364, AFFF052, B33046PR, B35, BFF8031, D350-13-480 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 206 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 7,95 |
| Вага (кг) | 0.064 кг |
| Довжина [мм] | 206 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305,24 ₴






