
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном), Blue Print ADN12260
259,06 ₴
- В наявності
- Код: ADN12260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном), Blue Print ADN12260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12260 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — LOGAN (LS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (LS0K) 68 л.с. | 2006–н.в. |
| DACIA — LOGAN MCV (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KS0K) 68 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II (N16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — KUBISTAR Фургон (X76) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–2009 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 70 68 л.с. | 2005–2009 |
| dCi 85 84 л.с. | 2006–2009 |
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB03) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3M) 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3N) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 80 л.с. | 2001–2004 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KC07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (KC08, KC09) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1E) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1G) 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1R) 57 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I (LS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I универсал (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12260 |
| Кросс-номери | 109622, 121-13087, 1500074, 1512-4194, 152071760831, 16-12 321 0007, 16546-00Q0D, 16546-00Q0E, 16546-00Q1F, 16546-00QAK, 16546-00QAS, 16546-BN700, 1689024280, 20-01-100, 20100, 2133009, 26-0107, 36NI020, 3875-LF-PCS-MS, 50014133, 700 249, 77 01 050 067 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.333 кг |
| Висота [мм] | 76 |
| Довжина [мм] | 377 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 83 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,06 ₴




