
Фільтр повітряний Nissan Pick Up/Terrano 2.5-3.0 TDiC 92-14, Blue Print ADN12227
463,78 ₴
- В наявності
- Код: ADN12227
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Pick Up/Terrano 2.5-3.0 TDiC 92-14, Blue Print ADN12227. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12227
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12227 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MAVERICK (UDS, UNS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.0 Di 4WD 154 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12227 |
| Кросс-номери | 1 457 433 154, 121-13041, 14176-LF-PCS-MS, 1500285, 153071760657, 1616247880, 16546-3S903, 16546-7F000, 16546-7F002, 20-01-194, 20194, 2133784, 26-0707, 36NI004, 585622, 8A0116, A 8038, A1009, A140212, A2007, A601, A60601, ADN12227S, ADN12233, AN230 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 235 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Terrano, Maverick |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.5 кг |
| Висота [мм] | 235 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,78 ₴





