
Тяга стабілізатора (заднього) Subaru Forester/Impreza 02-08, Blue Print ADS78506
555,11 ₴
- В наявності
- Код: ADS78506
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора (заднього) Subaru Forester/Impreza 02-08, Blue Print ADS78506. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADS78506
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADS78506 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SG) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 S Turbo 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 211 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 XT 230 л.с. | 2005–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GD, GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 WRX STi AWD 265 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 AWD 300 л.с. | 2005–2007 |
| 2.5 WRX STi AWD 280 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADS78506 |
| Кросс-номери | 04SKV543, 20300AP, 20470SA010, 20470SA011, 2305-0525, 26.LB.718, 260575, 26SU0500, 30-49828, 3229S0189, 32495, 34-16 060 0004/HD, 4307610, 50-01441, 509-15052, 56-00379A-SX, 56-00379-SX, 71634, 76736, 87 93 2495, A63-0052, BDL6955, C7285LR, CSL7361 |
| Стан | Новий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.240 кг |
| Довжина [мм] | 97 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із самоблокованою гайкою |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,11 ₴






