
Втулка стабілізатора (заднього) Mazda 6 1.8-2.3 02-08 (d=18mm), Blue Print ADM58014
138,37 ₴
- В наявності
- Код: ADM58014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Mazda 6 1.8-2.3 02-08 (d=18mm), Blue Print ADM58014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM58014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM58014 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 AWD 162 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM58014 |
| Кросс-номери | 035-00176, 36543, 42334, 4233616, 4233617, 50072, 65-10143, 72-3062, 75-23323, 83 94 2334, 89-71038-SX, A32-0039, D300516, EMB7203, GJ6A-28-156, GJ6J-28-156, J4273008, MD-SB-10687, SS8412K, TD1015W, WG2037968, WG2041031, WG2255353, 42334, TD1015W |
| Стан | Новий |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.050 кг |
| Довжина [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 35 |
| Ширина [мм] | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,37 ₴




