
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.6 V8 08-, Blue Print ADT322106
633,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT322106
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.6 V8 08-, Blue Print ADT322106. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322106
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322106 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — SEQUOIA (_K6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.7 4WD 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 (USK60_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 4WD (USK65_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — TUNDRA Пикап (_K5_, _K6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (GSK50_) 239 л.с. | 2006–н.в. |
| 4.6 (UPK51) 310 л.с. | 2006–2013 |
| 5.7 386 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 4WD 386 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322106 |
| Кросс-номери | 121-17045, 1512-3136, 1667450480, 17801-0S010, 17801-38030, 17801-38030, 20-02-263, 20263, 32014-LF-PCS-MS, 36TO045, 71-01919-SX, A10218, A140826, A1515, A1850, A63464, AFAI193, AP 143/7, B130180014, BFA2522, C 32 014, CA10343, DAF2750, DP1110.10.0780 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.728 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 317 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,83 ₴




