
Колодки гальмівні (задні) Renault Koleos/Nissan Juke/Qashqai/X-Trail/Suzuki 08-, Blue Print ADN142137
860,21 ₴
- В наявності
- Код: ADN142137
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Renault Koleos/Nissan Juke/Qashqai/X-Trail/Suzuki 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN142137 |
| Кросс-номери | 025 238 7114/PD, 025 238 7114/W, 0876 41, 0876.41, 116198, 1170079, 181901, 2135635, 222257, 222262, 2487101, 27NI021, 2876.41, 37321, 402B0054, 41 06 014 08R, 44 06 000 03R, 51-01-154, 51154, 5502222257, 5502222262, 60 11 6198, 6135776, 704-13101P |
| Стан | Новий |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Tiida, Murano, Juke, Teana, QM5, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.769 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 106 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 38 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860,21 ₴






