
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.2 08-13, Blue Print ADG02291
377,20 ₴
- В наявності
- Код: ADG02291
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.2 08-13, Blue Print ADG02291. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02291
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02291 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND i10 (IA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 87 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — i10 (PA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02291 |
| Кросс-номери | 121-07096, 121-07096G, 1500342, 153071762515, 1638020680, 184325, 20-0H-H24, 20H24, 2133780, 26-1393, 28113-0X200, 30008-LF-PCS-MS, 36HY087, 37-12 321 0003, 8A0595, A10280, A11002, A141722, A1468, A2406, A63484, A63486, AP 122/3, BFA2275, C 27 014 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.22 кг |
| Висота [мм] | 77 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,20 ₴




