
Диск гальмівний (задній) Hyundai Elantra IV 06-11/Sonata IV 09-14 (262x10), Blue Print ADG043161
1 412,02 ₴
- В наявності
- Код: ADG043161
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Elantra IV 06-11/Sonata IV 09-14 (262x10), Blue Print ADG043161. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043161
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043161 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE седан (HD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2005–2011 |
| 1.6 CVVT 122 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 CVVT 140 л.с. | 2006–2010 |
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — SONATA VII (LF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 188 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| 2.4 178 л.с. | 2010–2015 |
| KIA — K5 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CVVL 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2010–2015 |
| KIA — OPTIMA (JF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 135 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVL | 2015–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL 163 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043161 |
| Кросс-номери | 103334, 18280, 19-2726, 19-2726SPORT, 23-1691C, 313463, 32579, 5815313463, 58411-2H300, 58411-3S000, 601303, 6020-9324K-SX, 6020-9324-SX, 6049234, 61802 00, 61802.00, 61802.00, 62517.00, 800-1691C, 90 93 2579, 92240803, ADC2406, AND6933, BBD4540 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Optima, I30, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.41 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 60 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 58411-2H300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412,02 ₴






