
Фільтр повітряний Kia Picanto 1.0/1.2 11-/Hyundai I10 1.0 11-17, Blue Print ADG022112
361,64 ₴
- В наявності
- Код: ADG022112
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Kia Picanto 1.0/1.2 11-/Hyundai I10 1.0 11-17, Blue Print ADG022112. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022112
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022112 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i10 (PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — MORNING (TA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 Bi-Fuel 82 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 LPG 67 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 85 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022112 |
| Кросс-номери | 121-21092, 1500361, 153071762381, 1638022180, 184359, 20-0K-K29, 20K29, 22015-LF-PCS-MS, 26-1401, 28113-04000, 28113-04000, 28113-1Y100, 28113-1Y100, 28-12 321 0014, 36KI071, 60485, 71-01568-SX, 820 106, 8A0438, A10269, A141731, A1551, A2475, A-28690 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, i10 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.142 кг |
| Ширина [мм] | 133 |
| Довжина [мм] | 213 |
| Висота [мм] | 35 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,64 ₴





