
Фільтр повітряний Mitsubishi Colt V/Galant VI/Lancer/Outlander 1.3-2.4TDI 95-, Blue Print ADC42230
301,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC42230
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Colt V/Galant VI/Lancer/Outlander 1.3-2.4TDI 95-, Blue Print ADC42230. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42230
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42230 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 16V EVO VIII (CT9A) 265 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — COLT Mk V (CJ_, CP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1300 82 л.с. | 2000–2003 |
| 1300 GL,GLX (CJ1A) 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1600 103 л.с. | 2000–2003 |
| 1600 GLX (CJ4A) 90 л.с. | 1996–2000 |
| MITSUBISHI — IO (H6_W, H7_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (H76W, H66W) 114 л.с. | 2001–2007 |
| 1.8 GDI (H66W) 120 л.с. | 1999–2007 |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk VI (CJ-CP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 12V (CK1A) 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 16V (CK4A) 90 л.с. | 1995–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42230 |
| Кросс-номери | 1 457 433 969, 11284, 121-12094, 1500403, 1512-2703, 184071, 20-05-587, 20587, 2136/1-LF-PCS-MS, 26-1006, 36MI009, 585243, 600 075, 70258, 71-01054-SX, 8A0076, A1349, A140112, A140113, A3011, A3011, A37-0401, A63117, A848, ADC42230S, AFAI098, AP 175 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 214 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Colt, Outlander, Pajero Pinin, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.37 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 214 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,20 ₴



