
Втулка стабілізатора (переднього) Lexus RX300 (d=23) 03-12, Blue Print ADT38083
297,08 ₴
- В наявності
- Код: ADT38083
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Lexus RX300 (d=23) 03-12, Blue Print ADT38083. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT38083
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT38083 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| 350 276 л.с. | 2006–2008 |
| 350 AWD 276 л.с. | 2006–2008 |
| TOYOTA — HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 4WD 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.3 233 л.с. | 2003–2007 |
| 3.3 4WD 233 л.с. | 2003–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT38083 |
| Кросс-номери | 035-00304, 42917, 48815-48040, 48815-48040, 65-13920, 75-28307, 79-00177-SX, 81 94 2917, D300533, J4262015, WG2037109, WG2255808 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.050 кг |
| Довжина [мм] | 41 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 53 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,08 ₴




