
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/X3(F25)/X4(F26)/X5(F15) 2.0 D 10-17, Blue Print ADB112233
570,93 ₴
- В наявності
- Код: ADB112233
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11)/X3(F25)/X4(F26)/X5(F15) 2.0 D 10-17, Blue Print ADB112233. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112233
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112233 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112233 |
| Кросс-номери | 121-51050, 13 71 8 570 043, 1512-4191, 153071762362, 1689026580, 18640, 18640, 26-1573, 30.D43.00, 312 321 0041, 34120-LF-PCS-MS, 48536, 502 784, 71-01997-SX, 8A0659, 98853, A142114, A1739, A2555, A63620, AFAU275, AP 031/2, AR34120PMS, BFA2444 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 73 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570,93 ₴




