
Диск гальмівний (задній) Toyota Highlander 00- (309x10), Blue Print ADT343305
1 859,24 ₴
- В наявності
- Код: ADT343305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Toyota Highlander 00- (309x10), Blue Print ADT343305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT343305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT343305 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU40_) 189 л.с. | 2008–2014 |
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT343305 |
| Кросс-номери | 19-4632, 19-4632SPORT, 42431-0E040, 42431-48060, 6020-1983K-SX, 6020-1983-SX, 61650 00, 61650.00, 61650.00, 92297003, 92297703, BN-1641, BR-9591-C, BS-5823, C220G0009, D61650.00, FR0550, K011719, K211719, ND1130K, PRD5543, RN1444, RT 1826, RT 1826-GL |
| Стан | Новий |
| Товщина | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.73 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 309 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 69 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859,24 ₴





