
Диск гальмівний (передній) Ford C-Max 07-/ Focus III 10-18 (278x25), Blue Print ADF124311
1 752,82 ₴
- В наявності
- Код: ADF124311
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford C-Max 07-/ Focus III 10-18 (278x25), Blue Print ADF124311. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF124311
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF124311 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| D5 163 л.с. | 2006–2012 |
| D5 180 л.с. | 2006–2012 |
| Electric 120 л.с. | 2010–2012 |
| Electric 112 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 180 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 D4 131 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Tdi 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF124311 |
| Кросс-номери | 1 223 663, 1 223 665, 1 253 729, 1 253 730, 1 320 352, 1 373 369, 1 469 082, 1 501 058, 1 501 069, 1 575 734, 1 686 722, 1 686 723, 1 734 696, 1 790 221, 103588, 142.1741, 17586, 19-2742, 19-2742SPORT, 202582, 204848, 24012501171-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 7.100 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752,82 ₴




