
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 08-/Mazda 2 07-15 (TRW), Blue Print ADM54295
1 186,19 ₴
- В наявності
- Код: ADM54295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 08-/Mazda 2 07-15 (TRW), Blue Print ADM54295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM54295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM54295 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIHATSU — BOON (M3_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 91 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 4WD 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 4WD 91 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2008–н.в. |
| DAIHATSU — MATERIA (M4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 91 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 ECO 4WD 103 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 2 (DE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 MZR 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 MZR-CD 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 MZR 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 MZ-CD 95 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — JUSTY IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2007–н.в. |
| SUZUKI — SWIFT IV (FZ, NZ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 4x4 94 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 DDiS 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 136 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM54295 |
| Кросс-номери | 0 986 495 108, 025 242 8316/PD, 025 242 8316/W, 04465-B1120, 04465-B1190, 04465-B1191, 04465-B1280, 04465-B1310, 04465B1320, 04465-B1320, 04491-B1030, 04491-B1120, 1170017, 1281 02, 1281.02, 13046057942N-SET-MS, 13046057942N-SET-MSP, 13046057942T-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda, Subaru, Suzuki, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Swift, Justy, Materia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 126 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 52 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,19 ₴






