
Диск гальмівний (передній) Toyota Avensis/Corolla 03-09 (295x26), Blue Print ADT343199
2 310,24 ₴
- В наявності
- Код: ADT343199
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Avensis/Corolla 03-09 (295x26), Blue Print ADT343199. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT343199
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT343199 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2004–2009 |
| 1.8 129 л.с. | 2004–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2009 |
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT343199 |
| Кросс-номери | 0990-4512, 108421, 17608, 19-4772, 2045125, 23-0772C, 23-0978C, 24012601381-PCS-MS, 24012601381-PCS-MSP, 24012601381PR-PCS-MS, 24012601381PR-PCS-MSP, 24012601381-SET-MS, 24012601381-SET-MSP, 26TO014, 26TO023, 30-15 521 0071, 30-15 521 0081, 3145125 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 50 мм |
| Діаметр маточини | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 8.170 кг |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 295 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 50 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310,24 ₴








