
Фільтр паливний Hyundai H-1/H100 2.5 D 93-07 KIA Carnival 2.9 D 99-06 Opel Monterey A 3.1 TD 91-98, Blue Print ADG02329
434,54 ₴
- В наявності
- Код: ADG02329
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Hyundai H-1/H100 2.5 D 93-07 KIA Carnival 2.9 D 99-06 Opel Monterey A 3.1 TD 91-98, Blue Print ADG02329. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02329
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02329 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GALLOPER II (JK-01) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TCi D 105 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TD intercooler 99 л.с. | 1998–2003 |
| HYUNDAI — GRACE автобус (P) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 80 л.с. | 1993–2000 |
| HYUNDAI — GRACE фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TDiC 80 л.с. | 1998–2003 |
| 2.6 D 78 л.с. | 1999–2004 |
| HYUNDAI — H 200 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1997–2004 |
| 2.5 TCi 99 л.с. | 1997–2007 |
| 2.5 TD 80 л.с. | 1997–2004 |
| 2.5 TD 4WD 80 л.с. | 1998–2004 |
| 2.5 TD 4WD 99 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — H 200 фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 80 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 TD 99 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2006 |
| KIA — BESTA фургон (TB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TCi D 94 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.7 D 82 л.с. | 1997–н.в. |
| KIA — BONGO c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TDCi 94 л.с. | 2003–н.в. |
| KIA — CARNIVAL I (UP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 TD 126 л.с. | 1999–2001 |
| KIA — K2500 (SD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 94 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — CAMPO (TF_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TFR54) 76 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 D 4x4 (TFS54) 76 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 DTI 4x4 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 TD (TFR54) 76 л.с. | 1994–н.в. |
| 2.5 TD 4x4 (TFS54) 76 л.с. | 1994–н.в. |
| 3.1 TD (TFR69) 109 л.с. | 1992–н.в. |
| 3.1 TD 4x4 (TFS69) 109 л.с. | 1992–н.в. |
| OPEL — MONTEREY A (UBS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.1 TD (UBS69_) 114 л.с. | 1991–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02329 |
| Кросс-номери | 08 18 506, 08 18 511, 093156634, 093156943, 093159943, 094369299, 0K60C-23-570, 122-07060, 122-07060G, 1520066, 153071760731, 1689031480, 2136829, 26-0557, 30-05-502, 30502, 31973-44000, 31973-44001, 31973-44001, 31973-44101, 31973-H1000, 31981 43000 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 135 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Opel, Kia |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Galloper, Bongo, H 1, Pregio, H100, Monterey, Carnival, H-1 / Starex, K2500, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.480 кг |
| Висота [мм] | 135 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 94 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434,54 ₴






