
Фільтр повітряний Chrysler 200/ Sebring/ Dodge Avenger/ Lancia Flavia III 2.0-2.4 06-, Blue Print ADA102209
375,16 ₴
- В наявності
- Код: ADA102209
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chrysler 200/ Sebring/ Dodge Avenger/ Lancia Flavia III 2.0-2.4 06-, Blue Print ADA102209. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102209
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102209 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 200 Кабриолет (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 175 л.с. | 2011–2014 |
| CHRYSLER — 200 седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 175 л.с. | 2011–2013 |
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 174 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| DODGE — AVENGER (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| LANCIA — FLAVIA кабрио (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102209 |
| Кросс-номери | 04891926AA, 04891926AA, 1512-4208, 20-00-024, 20024, 4891926AA, 4891926AA, 49926, 71-01892-SX, 8A0057, A10231, AR18.103, EAF814, FA-024S, K04891926AA, K04891926AA, LVFA1545, LX 1288, LX 1288, QFA0549, SKAF-0060056, WG1724322 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Avenger, Sebring, Flavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.250 кг |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 237 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 214 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,16 ₴




