
Фільтр повітряний Dodge Ram 3.7-5.7 01-, Blue Print ADA102239
892,98 ₴
- В наявності
- Код: ADA102239
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Dodge Ram 3.7-5.7 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102239 |
| Кросс-номери | 121-00025, 1512-4333, 26-1579, 36DG001, 53032404AA, 53032404AB, A10319, A142176, AFAU383, K53032404AA, K53032404AB, WG2217073 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Ram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.425 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 353 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,98 ₴








