
Фільтр повітряний Honda Civic VIII 1.3 Hybrid 06-12, Blue Print ADH22263
331,93 ₴
- В наявності
- Код: ADH22263
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic VIII 1.3 Hybrid 06-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22263 |
| Кросс-номери | 121-06026, 1512-4258, 17220-RMX-000, 20-04-450, 20450, 26-2350, 36HO052, 71-01209-SX, 8A0478, A10187, A140832, A1502, A2434, A889J, AP 103/1, AR10490PMJ, B24084PR, CA10490, DAF2675, DP1110.10.0448, EAF781, FA1034, FA-450S, FA-454, H090-35, H132A73 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.260 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 190 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,93 ₴




