
Фільтр паливний VW Caddy/Passat/Touran 1.6-2.0TDI 06-/Skoda Octavia/Superb 1.6-2.0TDI 04-15, Blue Print ADV182301
386,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADV182301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний VW Caddy/Passat/Touran 1.6-2.0TDI 06-/Skoda Octavia/Superb 1.6-2.0TDI 04-15, Blue Print ADV182301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182301 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI RS 170 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 4x4 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 16V 136 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 4x4 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 4x4 110 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TDI RS 170 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 170 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182301 |
| Кросс-номери | 07.38.035, 1 457 070 008, 100 323 0004, 110 933, 1520015, 1530-2512, 153071760751, 1726550, 21-00872-SX, 2136687, 26-0162, 26341, 30-ECO024, 37AU000, 3C0 127 177, 3C0 127 177, 3C0 127 177, 3C0 127 177, 3C0 127 434, 3C0 127 434, 3C0 127 434, 3C0 127 434 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Висота | 137 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.166 кг |
| Висота [мм] | 137 |
| Діаметр прокладки [мм] | 74 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,63 ₴





