
Сайлентблок ресори (задня/спереду) Mitsubishi L200 2.5DI 4x4 96-11, Blue Print ADC48091
590,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC48091
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (задня/спереду) Mitsubishi L200 2.5DI 4x4 96-11, Blue Print ADC48091. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC48091
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC48091 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K7_T, K6_T) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (K75T) 132 л.с. | 1996–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 99 л.с. | 1996–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 133 л.с. | 2001–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 115 л.с. | 2001–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC48091 |
| Кросс-номери | 2307-0990, 41171, 4234372, 4234372, 43MI057, 531781, 72-5033, 80 94 1171, C9959, DS13-0300, GOJ5020, GOJ5121, GOM-5020, GOM-5121, J4285004, LSB-0021, MB515925, MR491825, RU-5020, RU-5121, SBL-5505, SBL-5506, ZTT-MS-015B, ZTT-MS-020A, SBL-5505, SBL-5506 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.190 кг |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37 |
| Сторона встановлення | спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,63 ₴







