
Підшипник маточини (задня) Mitsubishi L200/Montero/Pajero 82-96, Blue Print ADC48311
1 043,11 ₴
- В наявності
- Код: ADC48311
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (задня) Mitsubishi L200/Montero/Pajero 82-96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC48311 |
| Кросс-номери | 01.005, 01.541, 01.97359, 173681, 200122, 220005, 220473, 220966, 24MI001, 33-1267, 425004, 425040, 44-25004, 44-25040, 545150, 545270, 70-080084, 763003, 8530 42208, BWK354, DP2010.10.0508, DP2010.10.0551, DWB717, FBK354, J4715004, J4715004, KK-25004 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, L400, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.062 кг |
| Конструкція підшипника | конічний роликовий підшивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043,11 ₴










