
Фільтр повітряний Great Wall Steed/Wingle 2.0 TDI 09-, Blue Print ADG022129
575,61 ₴
- В наявності
- Код: ADG022129
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Great Wall Steed/Wingle 2.0 TDI 09-, Blue Print ADG022129. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022129
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022129 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| GREAT WALL — STEED 5 пикап (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| GREAT WALL — WINGLE 5 Пикап (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4x4 143 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022129 |
| Кросс-номери | 1109110-P64, 20-00-037, 20037, 36GW003, A0551, A63599, FA-037S, GA-304, GA-304, P861, PA3599, WG2218969 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Wingle 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.510 кг |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 345 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,61 ₴






