
Диск гальмівний (передній) Citroen Nemo/Peugeot Bipper 08- (257x22), Blue Print ADL144306
1 348,03 ₴
- В наявності
- Код: ADL144306
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen Nemo/Peugeot Bipper 08- (257x22), Blue Print ADL144306. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADL144306
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADL144306 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500 (312) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 (301J410) 102 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — 500 C (312) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — DOBLO (119) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223AXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223ZXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD Multijet 120 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PANDA (519, 319) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 65 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 60 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 0.9 Natural Power 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 Natural Power 80 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 80 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — PANDA VAN (519) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 65 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 Natural Power | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2014–н.в. |
| FIAT — PUNTO (188) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 130 HGT (188.738, .718) 130 л.с. | 1999–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — QUBO (225) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADL144306 |
| Кросс-номери | 0051896287, 0051896288, 103347, 16422, 19-0998, 19-0998MAX, 19-0998SPORT, 202327, 202336, 202343, 215 521 0002, 215 521 0002/PD, 22927, 23-0407C, 24012201901-PCS-MS, 24012201901-PCS-MSP, 24012201901PR-PCS-MS, 24012201901PR-PCS-MSP, 24012201901PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, 145, 146, 155, Punto, Stilo, Dedra, Ypsilon, Fiorino, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 98 |
| Вага (кг) | 5.32 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 257 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 40 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348,03 ₴





