
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 06/Yaris 05-, Blue Print ADT342181
949 ₴
- В наявності
- Код: ADT342181
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 06/Yaris 05-, Blue Print ADT342181. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342181
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342181 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — CT (ZWA1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200h (ZWA10_) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS (_W3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZVW3_) 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Plug-in Hybrid (ZVW35) 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 (KSP130) 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VVT-i 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 VVT-i 87 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342181 |
| Кросс-номери | 000 273B-SX, 025 243 4717, 025 244 5116, 025 244 5116/PD, 04465-0W140, 04465-0W141, 04465-0W141, 04465-12640, 04465-47060, 04465-47060, 04465-47070, 04465-47070, 04465-52180, 04465-52200, 04465-52260, 05P1333, 1050040, 116292, 1170618, 1170772 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.380 кг |
| Довжина [мм] | 123 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 50 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴




