
Фільтр паливний Renault Kangoo 1.5dCi 08-, Blue Print ADR162302C
924,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADR162302C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Kangoo 1.5dCi 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162302C |
| Кросс-номери | 108736, 1530-2837, 153071760251, 16 40 039 78R, 1643630680, 1725120, 21-00743-SX, 2136781, 26-0736, 50014258, 700 907, 71961, 82 00 638 748, 86 60 003 045, 918/1-KF-PCS-MS, 9F0156, A110608, AFFF134, BFF8109, BSG 75-130-022, CFF100492, D20727, DF 3577 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 158 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Twingo, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.046 кг |
| Висота [мм] | 158 |
| Виготовлення фільтра | з гвинтом спуску води |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,18 ₴




