
Сайлентблок подрамника (задній) Nissan Qashqai 07-14, Blue Print ADBP800053
451,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP800053
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок подрамника (задній) Nissan Qashqai 07-14, Blue Print ADBP800053. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800053
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800053 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800053 |
| Кросс-номери | 171329, 22336, 2307-0805, 33 10 3253, 50192, 504181, 54467-BR00A, 54467-EN100, 54467-EN11A, 54467-JD000, 54467-JD00A, 54467JY00A, 72415, 801113, A38-0605, C9523, DA13017, EMS8639, GM-5789, SS9924, TD1896W, WG2245121, NAB-276, 42467 01, 171329, 801113 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.318 кг |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,78 ₴




