
Тяга стабілізатора (заднього) Mazda 6 02-07, Blue Print ADM58522
436,57 ₴
- В наявності
- Код: ADM58522
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора (заднього) Mazda 6 02-07, Blue Print ADM58522. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM58522
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM58522 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 AWD 162 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM58522 |
| Кросс-номери | 04SKV493, 14.LB.411, 15620AP, 21874, 2305-0537, 260388, 3229S0196, 35-16 060 0019/HD, 3808012, 40MZ098, 4303669, 509-11052, 5113221, 53036819, 56-04509A-SX, 56-04509-SX, 56-71027-SX, 71251, 76770, 83 92 1874, 8500 50613, 8500 50613, A32-1172, BDL6676 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 77 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр труби | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Довжина [мм] | 77 |
| Довжина різі [мм] | 19 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із самоблокованою гайкою |
| Розмір зовнішньої різі | M10 x 1,25 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Колір | Чорний |
| Ширина зіву гайкового ключа | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436,57 ₴





