
Фільтр повітряний Kia Ceed 1.6 GDI 19-, Blue Print ADBP220060
859,62 ₴
- В наявності
- Код: ADBP220060
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Ceed 1.6 GDI 19-, Blue Print ADBP220060. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220060
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220060 (PRINT)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220060 |
| Кросс-номери | 184339, 20-0H-H42, 20H42, 28113-CM100, 28113-CM100, 36HY110, A10426, A142175, A2784, A3121, AR1731PMJ, CA12855, DP1110.10.0831, EAF1075, FA2505, FA-H42S, H132I62, HA-664, HA-664, J1320567, LVFA1747, LX 5364, LX 5364, PA8000, WG2217507, WG2356768, HA-664 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Висота | 46 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.301 кг |
| Ширина [мм] | 249 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Висота [мм] | 46 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,62 ₴



