
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Accent Tucson/Ix35/Sonata/Kia Sorento/Sportage 09-, Blue Print ADG042119
868,82 ₴
- В наявності
- Код: ADG042119
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Accent Tucson/Ix35/Sonata/Kia Sorento/Sportage 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG042119 |
| Кросс-номери | 001 087B-SX, 001 087L-SX, 001 087-SX, 025 243 2015/PD, 025 243 2015/W, 116270, 1170070, 19-1131, 22-0725-0, 223521, 24136z, 2454053, 2529201, 27KI050, 27KI075, 33 10 7359, 37533, 402B0041, 5000-1956, 5000-1956 C, 5005-1956, 51-0K-K09, 51K09, 5502223521 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.850 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 93 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 41 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,82 ₴










