
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0 TSI/TDI 10- (з поролоном), Blue Print ADV182240
731,32 ₴
- В наявності
- Код: ADV182240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0 TSI/TDI 10- (з поролоном), Blue Print ADV182240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182240 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182240 |
| Кросс-номери | 113 878, 170235, 26-2389, 2H0 129 620 A, 2H0 129 620 D, 2H6 129 620 A, 585550, 71-01915-SX, A63672, AP 004/7, BSG 90-135-044, C 32 010, CP 0014 SF, E1057L, EAF819, ELP9331, F 026 400 286, FA-0928JM, FA-0928JM, FA-0928JM, FA303z, HP 2280 A, LA-2082-1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.635 кг |
| Висота [мм] | 72 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 258 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731,32 ₴




