
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-, Blue Print ADC42246
413,79 ₴
- В наявності
- Код: ADC42246
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42246 |
| Кросс-номери | 121-12111, 1500A513, 1512-2636, 153071762545, 16 099 073 80, 16 099 073 80, 16 099 269 80, 1638028380, 170203, 19372644, 20-05-534, 20534, 26-1310, 28.0002-0476.2, 30.709.00, 32-12 321 0012, 585898, 71-01101-SX, 723 091, 8A0441, A10395, A140833, A1415 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,79 ₴




