
Підшипник маточини (передньої) Nissan Juke/Leaf/NV200/Qashqai I/X-Trail/Renault Koleos I 07- (+ABS), Blue Print ADN18252
3 183,43 ₴
- В наявності
- Код: ADN18252
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Nissan Juke/Leaf/NV200/Qashqai I/X-Trail/Renault Koleos I 07- (+ABS), Blue Print ADN18252. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN18252
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN18252 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 109 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 DIG-T 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2015–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN18252 |
| Кросс-номери | 01.97814, 061038, 10-1363, 112600, 1410-9301, 14188, 1681931680, 173923, 19-7709, 201346, 221421, 2501-6996, 29SKV052, 33 10 2837, 33-0659, 40 20 225 60R, 40 20 225 60R S1, 40202-1KA0A, 40202-1KA0A S1, 40202-BA60A, 40202-BA60A S1, 40202-BR00A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Pulsar, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.680 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 183,43 ₴






