
Фільтр повітряний Honda Accord V 2.0-2.2 93-97, Blue Print ADH22229
331,30 ₴
- В наявності
- Код: ADH22229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Accord V 2.0-2.2 93-97, Blue Print ADH22229. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22229
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22229 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk V купе (CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CD9) 136 л.с. | 1993–1997 |
| 2.2 i ES (CD7) 150 л.с. | 1993–1998 |
| HONDA — ACCORD Mk V универсал (CE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i LS 16V (CE2) 136 л.с. | 1993–1998 |
| 2.2 i ES (CE1) 150 л.с. | 1993–1998 |
| HONDA — ODYSSEY (RA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 16V 150 л.с. | 1994–1998 |
| 2.3 16V 150 л.с. | 1997–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22229 |
| Кросс-номери | 11000, 121-06035, 12298, 17220-P0A-000, 17220-P0A-A00, 17220-P0C-Y00, 20-04-495, 20495, 36HO009, 36HO011, A1006, A140122, A63240, A850, A850J, ADH22229S, AP 102/1, C 3027/1, CA6807, CHN12899, DAF844, E663L, ELP9166, FA-495S, H089-10, H132A31, HA-8614 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.420 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,30 ₴




