
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 06-/Lexus ES 06-18, Blue Print ADT342189
1 114,32 ₴
- В наявності
- Код: ADT342189
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 06-/Lexus ES 06-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342189 |
| Кросс-номери | 001 016B-SX, 002 007-SX, 04465-06070, 04465-06080, 04465-06100, 04465-06100, 04465-06110, 04465-06110, 04465-06130, 04465-06131, 04465-06140, 04465-07010, 04465-07010, 04465-07011, 04465-07011, 04465-33440, 04465-33440, 04465-33450, 04465-33450 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.4 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.770 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 158 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 57 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,32 ₴







