
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo V/S-Max/Ford Edge/Fusion 1.0-2.0D 14-, Blue Print ADF122230
470,36 ₴
- В наявності
- Код: ADF122230
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo V/S-Max/Ford Edge/Fusion 1.0-2.0D 14-, Blue Print ADF122230. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122230
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122230 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — MONDEO V седан (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD USA — EDGE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122230 |
| Кросс-номери | 101660, 1500592, 1512-4205, 1667448680, 18643, 18643, 25008/1-LF-PCS-MS, 26-1282, 5 183 030, 5 243 186, 585821, 71-01994-SX, 712 321 0015, 8A0679, A1799, A2575, A63580, AFAU530, AP 186/2, BFA2425, C 25 008/1, CA12025, CAF101183P, DFA1002, DP1110.10.0217 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.26 кг |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,36 ₴




