
Фільтр паливний Mitsubishi L200 2.5DI-D 05-, Blue Print ADC42359
520,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC42359
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mitsubishi L200 2.5DI-D 05-, Blue Print ADC42359. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42359
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42359 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42359 |
| Кросс-номери | 122-12032, 1520179, 1530-2511, 1770A012, 1770A012, 1770A374, 184017, 21-00552-SX, 30-05-500, 30500, 37MI004, 4857, 4857, 50014309, 9023Z-KF-PCS-MS, 9F0305, A120264, B35050PR, BFF8119, CFF100568, CMB13019, CS 0140 M, CS745, D21135, DFFC388D, DN2700 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 104 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.640 кг |
| Висота [мм] | 104 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 102 |
| Розмір внутрішньої різі | M20 x 1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520,17 ₴





