
Барабан гальмівний (задній) Suzuki Grand Vitara 1.6-2.0 05- (254x62), Blue Print ADK84713
2 768,97 ₴
- В наявності
- Код: ADK84713
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Suzuki Grand Vitara 1.6-2.0 05- (254x62), Blue Print ADK84713. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK84713
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK84713 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK84713 |
| Кросс-номери | 123B0110, 3425-S, 43511-65J00, 7D0689, 7D0689, 8120 69218, 8120 69218C, 864509, BBR7273, BD-8870, BS-5188, J3408019, K111003, PRT146, S70689, SKBDM-0800109 |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр барабана | 302 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору маточини | 62 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 8.12 кг |
| Внутрішній діаметр | 254 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Макс. розмір розточки гальмівного барабана [мм] | 256 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 61 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768,97 ₴



