
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee/Grand Cherokee 83-01/Wrangler 86-10/Kia Carnival 99-01, Blue Print ADG04229
1 252,98 ₴
- В наявності
- Код: ADG04229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee/Grand Cherokee 83-01/Wrangler 86-10/Kia Carnival 99-01, Blue Print ADG04229. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04229
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04229 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (XJ) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 D 4x4 80 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 TD 87 л.с. | 1984–2001 |
| 2.1 TD 80 л.с. | 1989–1992 |
| 2.5 121 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 4x4 121 л.с. | 1990–1996 |
| 2.5 4x4 122 л.с. | 1986–1990 |
| 2.5 i 4x4 118 л.с. | 1984–2001 |
| 2.5 i 4x4 122 л.с. | 1991–2001 |
| 2.5 TD 116 л.с. | 1988–2001 |
| 2.5 Tdi 4x4 116 л.с. | 1996–2001 |
| 4.0 i 185 л.с. | 1988–2001 |
| 4.0 i 184 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 i 4x4 178 л.с. | 1995–2001 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 (Z) 115 л.с. | 1995–1999 |
| 2.5 TD Laredo 116 л.с. | 1996–1998 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 180 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 184 л.с. | 1991–1999 |
| 5.2 4x4 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 211 л.с. | 1992–1999 |
| 5.2 Limited 4x4 185 л.с. | 1996–1998 |
| JEEP — WRANGLER II (TJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 143 л.с. | 2002–2007 |
| 4.0 177 л.с. | 1996–2007 |
| 4.0 169 л.с. | 1998–2007 |
| 4.0 Rubicon 174 л.с. | 2003–2007 |
| JEEP — WRANGLER (YJ, SJ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 121 л.с. | 1991–1996 |
| KIA — CARNIVAL I (UP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 165 л.с. | 1999–2001 |
| 2.9 TD 126 л.с. | 1999–2001 |
| KIA — CARNIVAL II (GQ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.9 CRDi 144 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04229 |
| Кросс-номери | 025 218 2217, 0467 00, 0467.00, 04713175, 04778058, 04778058AB, 04778058AC, 04778059, 04883344, 04883344AB, 04883344AC, 04883344AD, 05191955AA, 05252531, 0K55-23-323Z, 0K55-33-323Z, 0K55-33-323ZA, 0K553-33-23ZB, 1050335, 116332, 1170452, 151-1676 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Jeep, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Carnival, Grand Cherokee, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.680 кг |
| Довжина [мм] | 177 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 54 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252,98 ₴









