
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera 1.4/1.6/2.0D 95-00, Blue Print ADN14285
844,29 ₴
- В наявності
- Код: ADN14285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera 1.4/1.6/2.0D 95-00, Blue Print ADN14285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN14285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN14285 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA (N15) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — ALMERA Наклонная задняя часть (N15) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 S,GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SR,SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN14285 |
| Кросс-номери | 025 230 0415/W, 025 237 9515/W, 0592 02, 0592.02, 1050495, 13046059882N-SET-MS, 13046059882N-SET-MSP, 151-2176, 16267, 19-0481, 22-0277-0, 222244, 222253, 225211, 2300401, 24008z, 24111z, 2592.02, 27NI015, 286.0, 286.0, 36955, 402B0544, 41060-0M890 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 109 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 48 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844,29 ₴






