
Фільтр повітряний Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD 02-10, Blue Print ADA102205
550,50 ₴
- В наявності
- Код: ADA102205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD 02-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102205 |
| Кросс-номери | 04891462AB, 04891462AC, 121-02062, 1500354, 1718511, 1762K-LF-PCS-MS, 20-00-008, 20008, 2441370, 36CH007, 4891462AB, 4891462AC, 8A0290, A10039, A1186, A140962, A2142, AP 003/9, AR6867PMJ, AR9620PMS, B2Y025PR, CA9620, DAF1762, DP1110.10.0298, EAF3326.10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.420 кг |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 318 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550,50 ₴




