
Фільтр паливний Chrysler Voyager/ Grand Voyager 2.5-2.8 CRD 00-08, Blue Print ADA102304
331,30 ₴
- В наявності
- Код: ADA102304
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Chrysler Voyager/ Grand Voyager 2.5-2.8 CRD 00-08, Blue Print ADA102304. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102304
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102304 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 120 л.с. | 2005–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102304 |
| Кросс-номери | 05019741AA, 10001X-KF-PCS-MS, 122-02013, 1520138, 1530-3144, 1682952080, 21-00805-SX, 26-0664, 30-09-989, 30989, 37CH000, 5019741AA, 9F0177, A120338, B3Y007PR, B3Y010PR, BFF8182, C504, C9803ECO, D20140, DFFX199D, DFFX266D, DP1110.13.0168, EFF316D |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 76 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.120 кг |
| Висота [мм] | 76 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 94 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,30 ₴





