
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 16V 14-/KIA Optima IV 1.6-2.0 16V 12-, Blue Print ADG022162
590,63 ₴
- В наявності
- Код: ADG022162
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 16V 14-/KIA Optima IV 1.6-2.0 16V 12-, Blue Print ADG022162. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022162
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022162 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — OPTIMA (JF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T-GDi 245 л.с. | 2015–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T-GDi 245 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022162 |
| Кросс-номери | 121-21201, 1512-4244, 26-2493, 28113-C1500, 28113-C1500, A0648, A10399, A147013, A63785, EAF1026, ELP9597, KA-1658, KA-1658, LF-1328, LFAF682, LFAF682, LVFA1719, MD-8968, P792, PA3785, SB 2442, WG2219004, WH 1009 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.43 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,63 ₴




