
Диск гальмівний (задній) Kia Ceed/Hyundai i30 12- (262x10), Blue Print ADG043195
1 408,18 ₴
- В наявності
- Код: ADG043195
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Kia Ceed/Hyundai i30 12- (262x10), Blue Print ADG043195. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043195
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043195 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 128 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 MPI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| KIA — CEE'D (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043195 |
| Кросс-номери | 103511, 103513, 108387, 142.1778, 18203, 203446, 23-1440C, 24011003681-PCS-MS, 24011003681-PCS-MSP, 24011003681PR-PCS-MS, 24011003681PR-PCS-MSP, 24011003681PR-SET-MS, 24011003681PR-SET-MSP, 24011003681-SET-MS, 24011003681-SET-MSP, 24011003791-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 45 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 3.930 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 45 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 58411-A6300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408,18 ₴






