
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.4-3.5 05-18/KIA Sorento 2.4-3.5 09-15, Blue Print ADG022104
225,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG022104
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.4-3.5 05-18/KIA Sorento 2.4-3.5 09-15, Blue Print ADG022104. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022104
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022104 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| KIA — K5 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 277 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 203 л.с. | 2010–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CVVT 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 GDI 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022104 |
| Кросс-номери | 0 986 4B0 024, 121-21087, 121-21087G, 1512-3099, 18306, 18306, 20-0K-K27, 20K27, 26-2362, 28010-LF-PCS-MS, 28113-2P100, 28113-2P100, 36KI065, 50014935, 71-01207-SX, 820 211, A10241, A141641, A52-0085, A63534, A9422, AFAI125, AP 107/9, AR1775PMJ |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Optima, Grandeur, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.250 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,09 ₴




