
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Sonata/Tucson/Kia Sportage 01-, Blue Print ADG04263
1 121,36 ₴
- В наявності
- Код: ADG04263
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Sonata/Tucson/Kia Sportage 01-, Blue Print ADG04263. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04263
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04263 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE (XD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 143 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — AVANTE седан (HD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2005–2011 |
| 1.6 CVVT 122 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 CVVT 140 л.с. | 2006–2010 |
| HYUNDAI — AVANTE седан (XD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 107 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 141 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 143 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — COUPE (GK) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 107 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 136 л.с. | 2001–2009 |
| 2.0 139 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 GLS 143 л.с. | 2003–2009 |
| 2.7 V6 167 л.с. | 2002–2009 |
| 2.7 V6 165 л.с. | 2007–2009 |
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 162 л.с. | 2005–н.в. |
| HYUNDAI — SONATA IV (EF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 16V 143 л.с. | 1998–2001 |
| 2.7 V6 173 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — LOTZE (MG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2005–2008 |
| KIA — MAGENTIS (GD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 V6 169 л.с. | 2001–н.в. |
| KIA — SOUL (AM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CVVT 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04263 |
| Кросс-номери | 000 035B-SX, 025 238 9116/PD, 025 238 9116/W, 0953 02, 0953.02, 1050964, 1170262, 151-2518, 16489, 19-1129, 2134962, 22-0503-0, 223436, 223533, 2389101, 24037z, 27HY055, 2953.02, 3065205, 321303, 37423, 402B0177, 5000-1733, 5000-1733 C, 50-H0-010, 50H10 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Sonata, Soul, I30, Tucson, Elantra, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.73 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 132 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121,36 ₴






