Фільтр повітряний Audi A6 18-, Blue Print ADBP220108. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220108
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220108 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4A2, C8) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSi e quattro 265 л.с. | 2021–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 367 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220108 |
| Кросс-номери | 181252, 4K0 133 844 A, 4K0 133 844 E, 4KD 133 844 A, A2711, A3053, CA12662, EL9680, F 026 400 765, FL6955, LFAF770, LFAF770, LX 4959, LX 4959, R073, WG2260071, WG2294502, WG2302281, A3053, S 7J38 A, WH 168, E1828L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 156 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.357 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Висота [мм] | 158 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 156 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 31 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130,91 ₴





