
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Mazda 6 02-07, Blue Print ADBP800227
386,63 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800227
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Mazda 6 02-07, Blue Print ADBP800227. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800227
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800227 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 AWD 162 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800227 |
| Кросс-номери | 175050, 2307-0762, 271857, 43MZ022, 51609, 87-71056-SX, G26A-28-450, GJ6A-28-450, GJ6A-28-C10, GM-5674, GOJ3005, GOM-3005, GP9A-28-450, HJ6A-28-450, RU-3005, SCR-4530, SS9809, WG2246355, 516632, 175050, BG1116 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.166 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,63 ₴





